Motoryzacja

Firma TruckTrailers Service utworzyła się z ideą o

Firma Truck&Trailers Service utworzyła się z ideą o oferowaniu fachowych reparacji równocześnie aut ciężarowych jak i osobowych. Firma ma paroletnie doświadczenie w regenracji samochodów, jakie przekłada na wysoką gatunkowość sugerowanych działań. Spółka T&T Service zapewnia personalne ustosunkowanie się do Konsumenta, uczciwą diagnozę a także.

Komentarze: 0


Firma TruckTrailers Service ukazała się z zamysłem

Firma Truck&Trailers Service ukazała się z zamysłem o realizowaniu fachowych napraw równocześnie aut ciężarowych jak i osobowych. Marka posiada długoletnie doświadczenie w reperacji pojazdów, jakie przenosi na nadzwyczajną klasę sugerowanych działań. Firma T&T Service zapewnia jednostkowe ustosunkowanie się do Klienta, właściwą kwalifikację oraz naprawę. Marka ma właściwie wyekwipowany warsztat, by realizować nawet.

Komentarze: 0


Przedsiębiorstwo AttentionWheels to

Przedsiębiorstwo Attention!Wheels to profesjonalny serwis ogumienia a także selecji felg, opon i sprzętów do każdorazowych typów samochodów. Marka jest otwarta na konsumentów personalnych, jak a także przedsiębiorczych. Warsztat Attention!Wheels znajduje się w Poznaniu przy ul. Metalowej 1 w ogromnym salonie z wszechstronnym, nowoczesnym parkiem narzędziowym oraz trzema całkowicie.

Komentarze: 0


Reprezentantem firmy Fizjosports jest Piotr Czarnecki

Reprezentantem firmy Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z wieloletnim stażem. W 2014 roku postanowił ziścić kształcenie w Osteopathie Schule Deutschland, teraz Akademia Osteopatii należąca do Osteopathic European Academic Network – instytucji zrzeszającej wybitne placówki edukacyjne osteopatyczne w Europie. Przez trzy lata szkoleń Piotr Czarnecki wykonał ponad 20 trzydniowych kursów z medycyny osteopatycznej. Pozyskał wykształcenie.

Komentarze: 0