Producenci

Przedsiębiorstwo Hörmann Polska sp z oo istnieje

Przedsiębiorstwo Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Kluczowa baza spółki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem, spaja w sobie sekretariaty, centralę, jak także magazyn o powierzchni nastu tysięcy metrów kwadratowych. Firma Hörmann posiada cztery przedstawicielstwa, usytuowane w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu jak również w Gdańsku. Firma Hörmann integruje szeroką grupę kontrahentów branżowych na obszarze calutkiego.

Komentarze: 0


Marka Hörmann Polska sp z oo bywa od 1992

Marka Hörmann Polska sp. z o.o. bywa od 1992 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Komornikach pod Poznaniem, łączy w sobie sekretariaty, centralę, jak też magazyn o mierze kilku tysięcy metrów kwadratowych. Firma Hörmann ma cztery wysłannictwa, położone w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu jak również w Gdańsku. Firma Hörmann zrzesza rozłożystą grupę partnerów branżowych na terenie.

Komentarze: 0


Marka Hörmann Polska sp z oo bywa od 1992 roku

Marka Hörmann Polska sp. z o.o. bywa od 1992 roku. Naczelna baza firmy znajduje się w Komornikach pod Poznaniem, zjednacza w sobie sekretariaty, bazę, jak także magazyn o wilkości nastu tysięcy metrów kwadratowych. Spółka Hörmann posiada 4 delegatury, usytuowane w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu jak również w Gdańsku. Firma Hörmann spaja obszrną kadrę kooperantów eksportowych na.

Komentarze: 0